Завдяки наполегливості «Батьківщини» вдалося знайти кошти на премії черкаським педагогам

Завдяки наполегливості «Батьківщини» вдалося знайти кошти на премії черкаським педагогам

У міському бюджеті Черкас вдалося віднайти 24,8 млн.грн на виплату премій педагогам. Про це повідомив депутат Черкаської міської ради, голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

«П’ять років «Батьківщина» йшла до цього. П’ять років ми подавали пропозиції на сесіях Черкаської міської ради щодо 100% виплати премії вчителям згідно ст.57 ЗУ «Про освіту». Адже раніше щороку виплачувалося лише 30-40% премії або на розсуд керівництва освітніх закладів.

На минулій сесії головою фракції Романом Діскантом була озвучена пропозиція про виплату 100% премії вчителям.

Наголошую на тому, що під час даної пропозиції слово було надано керівнику департаменту освіти Сергію Воронову, який категорично заперечував проти надання премії у повному обсязі, говорячи про те, що коштів у департаменті немає. Я особисто апелював Воронову, що кошти є, що є економія від енергоносіїв, харчування, опалення у зв’язку з карантином.

Я, як голова бюджетної комісії, разом з колегами по фракції «Батьківщина» провів аудит, аналіз і віднайшов кошти у сумі 24,8 млн.грн. І сьогодні вже підписано розпорядження міського голови, згідно з яким наші освітяни отримають завдяки «Батьківщині» 100% премії», – пояснив депутат-«батьківщинівець».

 

Залиште коментар