Завдяки повідомленню місцевих жителів, патрульні виявили нетверезого кермувальника

Завдяки повідомленню місцевих жителів, патрульні виявили нетверезого кермувальника

Учора на вулиці Гетьмана Сагайдачного очевидці помітили водія, який керував автомобілем Chevrolet, здійснюючи небезпечні маневрування на дорозі та одразу повідомили про це поліцію.

Маючи орієнтування на вказаний транспортний засіб, патрульні виявили його та зупинили. Під час спілкування з останнім, вартові порядку виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. 48-річного чоловіка доставили до наркодиспансеру, для проходження огляду на стан сп’яніння. Лікар-нарколог повідомив про позитивний результат, а саме 1,61 проміле, що у 8 разів перевищує допустиму норму.

Патрульні з’ясували, що вище зазначена особа протягом року вже притягувалася до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП та відповідно до рішення суду була позбавлена права керування транспортними засобами на 1 рік.

Інспектори склали на винуватця адміністративний протокол за ч.2 ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП та винесли постанову за ч.4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП. Оскільки порушник поводився неадекватно та використовував нецензурну лайку у громадському місці, патрульні склали протокол за ст. 173 (Дрібне хуліганство) КУпАП.

Про це інформують у Патрульній поліції Черкащини

Залиште коментар