Жіночий кризовий центр у Черкасах потребує розкладних ліжок та крісел

Жіночий кризовий центр у Черкасах потребує розкладних ліжок та крісел

За її словами, центр нині заповнений підопічними, а вільного місця у приміщенні для великих ліжок та диванів немає.

Одна з підопічних разом з дітьми опинилася у кризовому центрі у вересні. Ім’я жінка не називає, а обличчя не показує з міркувань безпеки. З її слів, втекла сюди від сімейного насильства.

“У моєму становищі мені нікуди подітися. В мене батьків немає, є брати і сестри, але їм не до мене. У кожного своє життя, свої проблеми і надати мені такі послуги, які надали в цьому центрі, ніхто не може”, – розповіла жінка.

За її словами, для себе та своїх дітей в центрі вона отримала дах над головою, речі першої необхідності та підтримку.

Окрім цієї жінки тут проживає ще семеро підопічних та дев’ять дітей. За словами Вікторії Литвинюк, центр нині заповнений.

У кімнатах центру мами мешкають зі своїми дітьми, тому зараз установі потрібні розкладні ліжка та крісла, які б не займали багато простору, а також дитячі меблі.

“У нас немає місця для диванів, немає де ставити ліжка. Буває, жінок неочікувано привозить поліція, таке трапляється і серед ночі. Тому на такі випадки нам необхідно мати розкладні ліжка чи крісла, щоб надати допомогу навіть тоді, коли центр переповнений”, – зазначила вона.

Також потрібні дитячі меблі – столики, стільці, щоб діти могли сидіти і самостійно їсти.

Зі слів Вікторії Литвинюк, всі, хто має можливість допомогти центру, можуть звертатися до доброчинної організації Сто відсотків життя Черкаси.

Залиште коментар