Жителі Митниці не дають забудувати двір

Жителі Митниці не дають забудувати двір

Жителі Митниці не дають забудувати двір. Про це інформують на офіційній сторінці обласної парторганізації ВО “Батьківщина” у фейсбук.

Депутат Черкаської міської ради від “Батьківщини”, голова обласної парторганізації Юрій Тренкін та заступник міського голови Черкас Ігор Волошин зустрілися із жителями мікрорайону Митниця, які протестують проти будівництва магазину із підземним паркінгом поблизу будинків, що розташовані по вул.Героїв Дніпра, 43, 45, 47, 49.

Вони намагалися розібратися, чи законно тут планується забудова, чи доречна вона на цьому місці і чим не задоволені жителі.

На зустріч прийшло понад 150 митничан. Люди обурювалися, що при плануванні забудови ніхто не поцікавився думкою жителів. А вони, як виявилося, не задоволені майбутнім «сусідством». На думку містян, цілодобовий магазин спричинятиме незручності у спальному районі міста, бо це – шум від цілодобової роботи потужних витяжок, а також купи сміття. Та головне – через забудову створюється незручність заїзду у двори автотранспорту. Навіть «швидка допомога» чи пожежна служба у разі необхідності не зможе під’їхати.

“Запитань отримали дуже багато. Тому вирішили направити депутатський запит, а також проконсультуватися у юридичній службі, чи є відповідні дозвільні документи на дане будівництво, чи відповідає воно санітарним нормам, чи враховані інші правила забудови. Розбираємося!”, – прокоментував Юрій Тренкін.

Залиште коментар