Злочинне угрупування вимагало кошти у підприємців

Злочинне угрупування вимагало кошти у підприємців

Черкаською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням чотирьох членів організованої групи у вимаганні, поєднаному з погрозами насильства над потерпілими та погрозами пошкодження і знищення їхнього майна та майна, що перебувало у їх віданні, вчинені повторно (ч. 4 ст. 189 КК України).

За даними слідства, члени злочинного угруповання, до складу якого входило четверо жителів міста Черкаси, з лютого до вересня 2020 року, на території СТ «Центральний ринок міста Черкаси» вимагали грошові кошти у фізичних осіб і осіб-підприємців, зокрема у тих, які здійснювали торгівельну діяльність на території вказаного ринку, за безперешкодне здійснення вказаної діяльності. Вимагання супроводжувалося погрозами фізичного насильства над потерпілими, а також погрозами знищення їхнього майна.

Діяльність організованої групи припинена працівниками обласної прокуратури спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Черкаській області ДСР НП України та слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області.

Довідково: санкцією ч. 4 ст. 189 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Залиште коментар