Золотоніська школярка стала мамою у 15 років

Золотоніська школярка стала мамою у 15 років

11 липня у Золотоніському пологовому відділенні лікарі приймали пологи у юної породіллі. Завдяки кесареву розтину на світ з’явилася крихітна дівчинка.

Про це пише сайт “Золотоноша.сіті”.

Про вагітність школярки у Золотоніській службі у справах сім’ї, молоді і спорту було відомо заздалегідь, оскільки дівчина давно перебуває у їхньому полі зору. Саме службовці встановили особу батька, який всього на рік старший за неї. Запросили батьків хлопця на розмову.

Спочатку вони й слухати не хотіли про батьківство своєї дитини

Однак згодом, за словами спеціалістів, новоспечені дідусь і бабуся погодилися забрати маленьку внучку у свою родину. Проте, як нам вдалося дізнатися з власних джерел, разом з донечкою батьки хлопця заберуть і молоду матусю.

Як розповіли у службі, на долю дівчини випала низка випробувань. 2 роки тому померла її мама. Батька свого вона ніколи не знала: він залишив матір ще в молодості. Вихованням дівчини займався вітчим. Після смерті матері він десь завіявся, покинувши падчерку та двох власних дітей на тещу. Але дати раду трьом внукам бабуся не могла.

Діти пропускали навчання у школі, байдикували. Недивно, що й найстарша дівчина обрала для себе хибну стежку. Їй вдалося розшукати свого рідного батька у Києві.

Чоловік підтвердив батьківство. І не більше! Доля доньки його не цікавила

Двоє молодших дітей з родини виховуються у прийомній сім’ї.

Бабуся померла того ж дня, коли її внучка стала мамою. Наразі юна породілля, яку мама теж народила у 16-річному віці, намагається зіп’ястися на ноги. Цим опікується команда пологового відділення.

1 Comment до цієї статті

  1. Шкода дітей, які нікому не потрібні… На жаль…

    Відповіcти

Залиште коментар