Золотоніські лісівники провели пізнавальну екскурсію для школярів

Золотоніські лісівники провели пізнавальну екскурсію для школярів

Днями до Золотоніського лісгоспу завітали учні 4-В класу Золотніської гімназії імені С.Д. Скляренка. Співпраця з загальноосвітніми навчальними закладами, проведення природничих екскурсій – вже є доброю традицією для золотоніських лісівників. Тож вони щоразу радо приймають юних природолюбів та діляться з ними секретами лісу та лісового господарства.

Провела змістовну екскурсію територією підприємства інженер лісових культур Золотоніського лісгоспу Олена Лістрова. Вона розповіла школярам про основні напрямки роботи лісівників, ознайомила з роботою лісгоспу. Діти відвідали лісопожежну станцію, де ознайомилися з системою відеоспостереження за лісовими масивами та оглянули протипожежну техніку, інвентар. Тут учням нагадали про правила поведінки в лісі.

Під час прогулянки дендропарком, що знаходиться на території Золотоніського лісгоспу, діти дізналися багато цікавого, пізнавального та корисного про рідкісні види рослин. Прогулявшись казковим осіннім лісом, учні зібрали листя для майбутнього «осіннього килимка».

Вчитель 4-В класу Олена Миколаївна щиро подякувала лісівникам, що знайшли час та організували цікаву, корисну, природничу екскурсію для школярів. Діти ж поверталися з гарним настроєм та сповнені чудових, позитивних вражень.

Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште коментар