Золотоніські лісівники провели виїзну зустріч з громадськістю

Золотоніські лісівники провели виїзну зустріч з громадськістю

Днями на базі Прохорівського лісництва Золотоніського лісгоспу відбулася робоча зустріч лісівників та представниками громадськості. У ній взяли участь голова Прохорівської сільської ради Віталій Дошка, місцеві депутати та громада села. Про щоденні клопоти лісівників учасникам заходу розповів лісничий Прохорівського лісництва Олег Дем’яненко.

У ході зустрічі лісівники розповіли про основні напрямки роботи підприємства, показали результати своєї діяльності та поділились спостереженнями щодо кліматичних змін. Саме кліматичні зміни, які відбуваються протягом останнього десятиліття, спричиняють негативну тенденцію всихання насаджень сосни звичайної. Присутні відвідали найбільш уражені ділянки, на яких золотоніські лісівники розповіли про причини та наслідки всихання насаджень.

Одним із актуальних питань, яке цікавило громадськість, є вирубка лісу. Тож учасникам заходу розповіли, які види рубок існують, для чого їх здійснюють та показали ділянки, на яких наразі проводяться санітарні рубки, рубки головного користування та рубки догляду.

Окрім того, присутні оглянули різновікові лісові культури, обговорили методи, схеми посадки, здійснення доглядів, напрацювання у питанні введення більш посухостійких порід.

На території Золотоніського лісгоспу переважають хвойні насадження, тож ризик виникнення пожеж у теплу пору року надзвичайно високий, саме тому тут дбають про належну протипожежну безпеку у лісах, здійснюють різного роду протипожежні заходи, патрулюють лісові масиви, а протипожежна техніка знаходиться в повній бойовій готовності, що й продемонстрували золотоніські лісівники.

Такі заходи із громадськістю є вкрай важливими і необхідними, адже саме під час таких робочих зустрічей досягається взаєморозуміння. Тож золотоніські лісівники наголошують, що вони завжди відкриті до діалогу та готові до співпраці.

Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште коментар