Золотоніський «Холодок» став жертвою вандалів

Золотоніський «Холодок» став жертвою вандалів

Позаминулого року лісівники ДП «Золотоніський лісгосп» на узліссі поряд з хутором Холодним збудували рекреаційний пункт «Холодок». Це місце одразу сподобалося багатьом подорожнім, що шукають в лісі місця для відпочинку. В «Холодку» було облаштовано три дерев`яних альтанки з столами та лавками, гойдалка. Територію огородили декоративним парканом з красивим входом. Неподалік встановили дерев`яну вбиральню.

Перебування в «Холодку» – безкоштовне, як і в будь-якому рекреаційному пункті, що будують лісівники. Одним словом – мрія туристів та любителів відпочити на природі. Тож майже кожного погожого дня тут людно, весело, гамірно.

Проте нещодавно «Холодок» став жертвою невідомих вандалів. Золотоніські лісівники виявили, що столи зламано, лавки зіпсовано, огорожу розбито, всередині – гори сміття та всілякого непотрібу. Весь вигляд цього місця тепер пригнічує наслідками «культурного» відпочинку.

Що стало причиною такого поводження відпочиваючих, і чи потрібні добрі справи від лісівників для громади – на жаль, питання залишається риторичним…

Про це інформують у пресслужбі управління лісового та мисливського господарства.

Залиште коментар