Зруйнований каналізаційний колектор в Південно-Західному районі відновлено

Зруйнований каналізаційний колектор в Південно-Західному районі відновлено

Майже чотири місяці працівники КП «Черкасиводоканал» працювали по вул. 30-річчя Перемоги, де майже одночасно відбулося три провалля ґрунту через руйнування головного каналізаційного колектора. За цей час вдалося відновити майже 700 метрів трубопроводу та збудувати 6 нових оглядових колодязів.

Про це інформує пресслужба КП “Черкасиводоканал”.

На період виконання аварійно-відновлювальних робіт були вжиті усі заходи для забезпечення мешканців безперебійним водопостачанням та водовідведенням. Нерідко слюсарям доводилося працювати і вдень і вночі без вихідних.

Для заміни колектора використано метод горизонтально направленого буріння. Це одна з новітніх технологій, яка застосовується при ремонті комунікацій у міських умовах. Вона дозволяє економити матеріальні ресурси, прискорює процес перекладання мереж та мінімізує руйнування міської інфраструктури при виконанні ремонтних робіт.

Загальна вартість ліквідації аварійної ситуації обійшлася підприємству в 9 млн грн.
Матеріали використані українського виробника, який гарантує термін експлуатації мінімум 50 років. Тобто понад пів століття мешканці Південно-Західного району не матимуть клопоту з головним каналізаційним колектором та матимуть надійне водопостачання та водовідведення.
Найближчим часом буде виконаний благоустрій ділянок, де виконувалися ремонтні роботи.
Зазначимо, що колектор діаметром 600 мм був збудований в 1965-1975 рр. та залягає на глибині близько 7 метрів. Руйнування трубопроводу відбулося внаслідок тривалого терміну експлуатації та агресивної дії газової корозії. Загалом КП «Черкасиводоканал» обслуговує 470 км мереж водопостачання та 278 км мереж водовідведення, з яких більшість були збудовані ще за радянських часів.

Залиште коментар