Звенигородські лісівники допомагали громадам розчищати дороги від снігу

Звенигородські лісівники допомагали громадам розчищати дороги від снігу

Працівники Звенигородського лісгоспу завжди допомагають місцевим громадам вирішувати нагальні питання. Як зазначає директор підприємства Іван Бас, переважна більшість лісгоспу знаходиться на території сільської місцевості, тож лісівники знають потреби місцевих громад і дотримуються принципів надійного соціального партнерства та співпраці. За словами Івана Баса, кілька тижнів поспіль техніка підприємства та працівники розчищали вулиці сіл та автошляхи від снігових заметів, аби люди безперешкодно могли здійснювати свої повсякденні справи.

Працівники Хлипнівського лісництва разом з місцевими фермерами, не рахуючись із часом та витратами, приходили на допомогу місцевим громадам – гуртом розчищали вулиці села Хлипнівка та села Майданівка від снігу.

«Завдяки приєднанню до агрегата спеціального навісного обладнання виконуємо роботу якісно, бо воно ефективно справляється із пухким снігом на вузьких провулках і на лісових доріжках, коли ми патрулюємо ліс та прогортаємо лісові дороги», – розповідає лісничий Хлипнівського лісництва Владислав Снігур.

Не чекаючи звернень громад, з власної ініціативи виходили допомагати селянам і лісівники Пехівського лісництва. Вони звільнили зі снігового полону хутір Софіївка, який, як і решта населених пунктів, вкрило чималим шаром снігу. На цьому хуторі проживають і пенсіонери лісництва, тож, як повідомив лісничий Пехівського лісництва Володимир Музиченко, у разі потреби лісівники приходять на допомогу і колишнім колегам, і місцевим жителям.

Крім того, пехівські лісівники розчистили дорогу від хутора Софіївка до села Ризине, а це близько чотирьох кілометрів. При нинішніх погодних умовах доводиться постійно розчищати й лісові дороги, аби диким звірям було легше пересуватися, – зазначають лісівники.

В свою чергу, сільські громади висловлюють звенигородським лісівникам щиру вдячність за допомогу та турботу.

Про це інформують у обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Залиште коментар