Зворушлива історія: двоє безпритульних котів подружилися у черкаському притулку (відео)

Зворушлива історія: двоє безпритульних котів подружилися у черкаському притулку (відео)

Неймовірна котяча дружба. Двоє колишніх бездомних котиків, Іриска і Барсик, подружилися у ветеринарній клініці Черкас. Котів забрали з вулиці, щоб підлікувати й знайти їм родини. Вусаті постійно разом і не хочуть розлучатися ні на хвилину. Новини “Сьогодні” побували в гостях у незвичайної парочки і дізналися, як коти змінили один одного.

Двомісячна Іриска і п’ятирічний Барсик разом грають, їдять і сплять. Почалася їхня вусата дружба приблизно місяць тому. Перелякане кошеня волонтери підібрали з вулиці і доправили до ветклініки.

“Вона була трошки дикувата, не зовсім давалася, билася, кидалася на двері. Розбила собі носик, розбила собі око”, – розповідає Леонід Міхаль, ветеринарний лікар.

Заспокоїти кішку, яку через золотистий колір шубки назвали Ірискою, вдалося тільки Барсику. З його допомогою ветеринари оглянули малюка. Серйозних хвороб не знайшли, а ось зламаний хвіст мусили ампутувати. Старший товариш після операції дбав про кошеня.

“Він став її опікуном, можна сказати так. Напевно відчуває те, що кішечка дуже була вражена, ну і вирішив ось саме так допомогти своїм, своєю добротою”, – зазначає Віталій Шевцов, ще один ветеринарний лікар.

Барсик – колишній безпритульний. Його підібрали на вулиці і віднесли до клініки. Тут ветеринари вже два місяці лікують вихованця від алергії та вірусів. З появою Іриски змінився й сам Барсик, – говорять ветеринари. Раніше вусатий був млявим, багато спав і мало цікавився пацієнтами ветклініки. Нині ж часто грає зі своєю маленькою подружкою.

Та водночас ветлікарі схвильовані – незабаром солодку парочку муситимуть розводити, адже для Іриски вже підшукали родину. Через кілька тижнів після щеплень її заберуть з лікарні. А ось Барсик тільки мріє про власних господарів і дім.

 

Залиште коментар