24-РІЧНА “РУНА” І ЇЇ ПЕС ШОН СЛУЖАТЬ В ЗСУ І ЗАОДНО ВЕДУТЬ БЛОГ НА “ТІКТОЦІ”, ЯКИЙ ДОПОМІГ ЗАБЕЗПЕЧИТИ АНТИДРОНОВИЙ ЗАХИСТ НА ЇХНІЙ ДІЛЯНЦІ ОБОРОНИ

24-річна Вікторія «Руна» на службі в ЗСУ з 19 років – пішла у військо майже одразу після закінчення школи-інтернату в Смілі на Черкащині.

Сьогодні командирці відділення зенітників вже 24 роки і вона ото-от має отримати звання молодшого лейтенанта.

Коли її зенітники вогнем прямою наводкою прокладають шлях вперед штурмовикам та піхоті, «Руна» часто працює в полі без бронежилета – така специфіка цієї роботи, щоб «Бусоль» не відволікалася на зайвий метал і ловила лише ворожі цілі… Та в перервах цієї ризикової роботи продовжує вести TikTok разом зі своїм псом Шоном, який живе у бліндажі і ризикує іноді не менш від військових.

«У мене зараз збільшилася кількість підписників, але це все лише заради користі. Увесь мій блог — військовий, у мене немає там чогось цивільного, тому що я постійно на службі. Я показую там умови, у яких живу, наші бойові виїзди, свого ротвейлера Шоника, – розповіла поки ще сержант-командир відділення зенітного артилерійського взводу 56-ї ОМПБр «Руна» під час інтерв’ю для подкасту Сергія Гнєзділова «++Подкаст», – У мене був збір на мобільні антидрони. Я думала, як це все подужати, тому що підтримка тилу стала дуже слабкою. Ввечері я просто відкривала Instagram і нашим блогерам та попзіркам скидала текст про те, на що ми збираємо, просила поширення.

Дуже багато хто відмовляв, і це неприємно, коли ти просто просиш поширення. Були ті, хто прочитали — і все…

Мені було приємно, коли Женя Кот погодився, поширив, дуже класно розписав, розказав. Андрій Хливнюк, лідер гурту «Бумбокс» — ми й досі спілкуємось — недавно написав: «Віко, що вам потрібно для батальйону, що ви зможете поставити на баланс?».

Мені дуже приємно, коли є підтримка таких людей, що вони не бояться зробити поширення і хоча б цим допомогти.

Я закрила збір трішки більше як за місяць. Уже закупили антидрони, перекрили свою частину фронту. Вони насправді дуже дієві — немає жодного прильоту FPV-дронів по позиціях, відколи стоять ці антидрони».

Джерело: Козацький край

Залиште коментар