4-річного хлопчика, якого шукали майже добу, знайшли з переохолодженням

4-річного хлопчика, якого шукали майже добу, знайшли з переохолодженням

Хлопчика, котрий зник у селі Олександрівка, Жашківського району, знайшли. Про це на сторінці у Facebook повідомляє речник управління ДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко.

 

26 травня близько 14 години, до жашківських рятувальників від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Олександрівка із приватного домоволодіння на вулиці Садовій зник 4-річний хлопчик.

На пошуки дитини були залучені усі співробітники Жашківського районного сектору Управління ДСНС. Спеціально створений мобільний штаб опрацювавши наявну інформацію та оцінивши обстановку, визначив найбільш вірогідний напрямок пошуків та район де їх проводити.

До пошуків Богдана, крім рятувальників та представників національної поліції були залучені місцеві жителі та добровольці. Пошуки, які велися кількома групами, були ускладнені тим, що малий маючи вади мовлення, не міг відгукнутися на крики дорослих. Попри зусилля кількох пошукових груп, які безперервно проводили огляд місцевості і не припинялися навіть вночі, до ранку результату не дали. Зі сходом сонця до пошуків долучилися ще кілька груп з числа добровольців.

Близько 11 години, одна з них оглядаючи лісосмугу натрапила на зниклого хлопчину, який був переляканий та плакав. Місце де був знайдений Богдан знаходилося за кілька кілометрів від батьківської хати.

Загалом пошуки хлопчини у яких були задіяні більше 80 людей, тривали без малого 21 годину. Силами пошуковців було ретельно оглянуто кілька гектарів місцевості із складним ландшафтом.

Одразу після того як дитину було знайдено, її передали до рук лікарів швидкої медичної допомоги. З попереднім діагнозом, переохолодження організму хлопчика було госпіталізовано до центральної районної лікарні. Стан здоров’я 4-річного Богдана задовільний. Наразі хлопчик проходить обстеження.

Залиште коментар