“Чистий” мобільний додаток розробили черкаські школярі

“Чистий” мобільний додаток розробили черкаські школярі

Де придбати та скуштувати чистої питної води у Черкасах тепер можна дізнатися через мобільний додаток. Його розробила команда з робототехніки Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів, що на балансі області, BrainsON. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Школярі вирішили дослідити саме якість питаної води та точки її розташування у Черкасах. У цілому вони зробили 150 аналізів. Всі «питні» пункти нанесені на карту додатку «Знайди чисту воду». Крім того, тут можна знайти й позначення обласних природних джерел питної води._DSC1391Загалом BrainsON працюють LEGO-командою півроку. Комплект конструкторів Lego для роботи гуртка з робототехніки школа-інтернат придбала торік за кошти обласного бюджету. За цей час команда встигла перемогти на обласних змаганнях з робототехніки та стати чемпіонами України у фестивалі FIRST® LEGO® LEAGUE, який відбувся 14-15 квітня у Києві. Тепер з 5 до 9 червня представлятимуть Черкаси на фестивалі робототехніки в Естонії разом з LEGO-командою із золотоніської гімназії.

_DSC1381– LEGO – це не гра, а комплексний інтелектуальний розвиток наших дітей, – твердить заступник очільника області Сергій Овчаренко. – За допомогою цих наборів діти легше опановують хімію, біологію, фізику. Те ж програмування. Адже зібраних роботів програмують самотужки. Нині наші діти готові шикуватися у черги, аби теж позайматися у гуртках з робототехніки. На обласному рівні ми перші в Україні провели вже аж два регіональних турніри з робототехніки. Цьогоріч майже сотня LEGO-команд демонстрували свої напрацювання. До того, такі змагання проводилися лише на всеукраїнському чи міжнародному рівнях.

_DSC1385_DSC1390Нагадаємо, проект з оснащення шкіл комплектами конструкторів Lego був започаткований очільником області. Нині такі конструктори є у 24 школах Черкащини.

Залиште коментар