45 черкащан започаткували власну справу цьогоріч за сприяння служби зайнятості

45 черкащан започаткували власну справу цьогоріч за сприяння служби зайнятості

У 2017 році на Черкащині 45 осіб започаткували власну справу як суб’єкти підприємницької діяльності за сприяння Черкаської служби зайнятості, повідомляють в прес-службі відомства. 

Поміж обраних видів діяльності найбільш затребуваними стали: оптова та роздрібна торгівля,  транспорт та зв’язок, сільське господарство, лісове та рибне господарство,  переробна промисловість (виробництво) та торгівля транспортними засобами.

Центри зайнятості Черкащини приділяють значну увагу інформуванню та професійній підготовці майбутніх підприємців. Наразі  навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-плануванню та самозайнятості користується широким попитом. Безробітні навчаються на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності, проводиться професійна підготовка та перепідготовка за професіями, спеціальностями. Саме такі навчальні програми, які проводили фахівці центру зайнятості, допомогли майбутнім підприємцям відкрити свій бізнес та обрати сферу діяльності.

На сьогодні центрах зайнятості  майбутні та діючі підприємці можуть отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

Залиште коментар