ЧДТУ випустив майже 1200 дипломованих фахівців

ЧДТУ випустив майже 1200 дипломованих фахівців

На Площі Знань Черкаського державного технологічного університету зібралися викладачі, випускники, батьки, студенти, та шановані гості з нагоди урочистої церемонії  вручення цьогорічним випускникам дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст та магістр, інформують у прес-службі навчального закладу.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Позаду – студентські будні та свята, іспити та заліки, захист дипломних робіт, попереду – можливість реалізувати себе як фахівця та особистість в зрілому дорослому житті.

В особливий для університету день привітати випускників, їхніх рідних та викладачів, висловити щирі побажання і підтримати фаховою порадою завітали почесні гості. Зокрема, перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль переконаний, що університет випустив достойних спеціалістів, адже професорсько-викладацький склад ЧДТУ відомий не тільки в Україні, але й за її межами:

“Хочу подякувати батькам за їхній вибір, – відзначив Віталій Володимирович, – адже сьогодні країна, як ніколи, потребує фахівців саме технологічного, інженерного, будівельного напрямку. А спеціалістам і магістрам бажаю знайти тут, на Черкащині, гідну роботу з високою заробітною платою і реалізувати всі ті знання, навички і вміння, які отримали в стінах рідного університету”.

“Сьогоднішній день одночасно сумний і святковий, – сказав у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор. – Науково-педагогічний персонал та працівники університету впевнені, що сьогодні випускаються у доросле життя найкращі спеціалісти, які будуть працювати на благо України. Дякую батькам, що виховали справжніх патріотів своєї країни, а науково-педагогічному персоналу спасибі за те, що доклали максимум зусиль, щоб випустити у світ чудових висококваліфікованих фахівців”.

До урочистої процедури вручення Подяк та дипломів випускникам ЧДТУ 2017 року разом із деканами факультетів долучилися і почесні гості особливого свята.

Зауважимо, цьогоріч у ЧДТУ дипломи отримали 1159 студентів, з яких 1095  бакалаврів, зокрема 98 випускників отримали дипломи з відзнакою, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр  – 57 осіб, зокрема 19 дипломів з відзнакою та 7 випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст. Варто зазначити, що Навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами випускає 49 осіб.

По завершенню урочистостей випускники Черкаського державного технологічного університету 2018 року разом з їхніми наставниками-викладачами традиційно пройшли крізь  Рушниковий оберіг, аби їхнє подальше життя було чисте, як рушник, а життєві дороги були різнобарвними та яскравими, як вишиті квіти на рушникові – символі України.

Залиште коментар