5 пожеж сухої трави ліквідували рятувальники за добу

5 пожеж сухої трави ліквідували рятувальники за добу

Впродовж доби 10 серпня рятувальники успішно ліквідували 5 пожеж, що виникли в екосистемах області.

О 15:00 біля села Білозір’я Черкаського району співробітники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси спільно з вогнеборцями місцевої пожежної команди села Хацьки ліквідували пожежу сухої трави на площі півгектару.

На Жашківщині поруч із селом Марійка вогонь охопив сухотрав’я на загальній площі 2 га. Пожежу о 13:56 ліквідували працівники 20-ї пожежно-рятувальної частини.

У селі Свічківка Драбівського району о 14:00 виникла пожежа сухої трави, яка розповсюдилася на 2 надвірні споруди місцевого жителя. Після прибуття на місце виклику співробітників Служби порятунку вогонь вдалося швидко приборкати, проте пожежа встигла знищити дерев’яні частини будівлі. Аналогічна ситуація виникла і в селі Озірна Звенигородського району, де рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини ліквідували пожежу сухої трави, що перекинулася на надвірну споруду місцевого жителя.

Ще одну пожежу зареєстровано в Чигиринському районі. О 16:10 у селі Погорільці вогонь, що виник через необережне поводження по сухій траві перекинувся на сільськогосподарське поле з посівами кукурудзи. На гасіння пожежі прибули рятувальники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини, які залучили трактори підприємства та о 17:30 її ліквідували.

Залиште коментар