5 жовтня у Черкасах відкриється виставка відомої художниці

5 жовтня у Черкасах відкриється виставка відомої художниці

“CONDITIONS-СТАНИ. Наодинці з почуттями”. Так називається нова виставка черкаської художниці Тетяни Черевань, яку вона презентує глядачам 5 жовтня о 18.00 у Галереї народного мистецтва України. Про це зазначається на сторінці події у “Фейсбук“.

“Я – точка відліку. Світ створений для мене і обертається довкола мене. Світ спокою, що миттю стане злетом. Світ ніжності, що вибухає пристрастю. Я в стані спостереження. А згодом – я в стані участі в цих обертах та вибухах… Але я завжди залишаюсь точкою відліку.
Та тільки помилявся Аристотель – центр Всесвіту не надважкий. Я є легка та невловима, в який би стан не потрапляла.

Пройшов час, коли Тетяну Черевань не цікавило чоловіче тіло, як об’єкт для її робіт. Але все змінюється. Досліджуючи жіночі образи, художниця спочатку обережно доповнила їх чоловічими, потім присвятила чоловікам кілька своїх серій, але ці експерименти все одно були присвячені дослідженню жіночих емоцій, почуттів та станів. Жінка залишилась точкою відліку в її творчості. На представлених роботах – зовсім різних в цій експозиції – глядачеві пропонується спробувати відчути стан жінок – самотніх і в парі з чоловіком, їхню емоцію, почуття. І злитись з цими станами, і жити потім, відчуваючи, як світ обертається довкола нього”, пише мистецтвознавець Наталя Вернидуб.

Залиште коментар