9 закладів на Черкащині визнали придатними для тимчасової ізоляції

9 закладів на Черкащині визнали придатними для тимчасової ізоляції

На виконання протоколу засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, доручень Прем’єр-міністра України, облдержадміністрації, фахівці Держпродспоживслужби Черкащини обстежили місця розміщення та об’єкти, які можуть бути використані для тимчасової обсервації (ізоляції) осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Загалом було перевірено 23 об’єкти, запропонованих органами місцевої влади. Посилену увагу звертали на наявність умов, визначених «Тимчасовими рекомендаціями щодо облаштування спеціалізованих закладів, призначених для обсервації на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Насамперед це забезпечення централізованим господарсько-питним водопостачанням, можливості знезараження стічних вод, придатність для очищення і дезінфекції матеріалів для оздоблення кімнат, організація протиепідемічних заходівтощо.

Визначено такими, що можуть бути використані для тимчасової обсервації (ізоляції), 9 закладів. Їх перелік затверджений відповідним рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської облдержадміністрації.

За інформацією ГУ Держспоживслужби в Черкаській області.

Залиште коментар