Аби підтримати полонених черкаських моряків, українці виготовляють паперові кораблики

Аби підтримати полонених черкаських моряків, українці виготовляють паперові кораблики

Українці виготовляють паперові кораблики на підтримку військових моряків, захоплених в Керченській протоці і заарештованих окупаційним судом Криму. Приєднатися до флешмобу пропонують і черкащанам, повідомляє сайт zmi.ck.ua.

Потрібно опублікувати в мережі світлини змайстрованих кораблів із назвами захоплених Росією кораблів “Нікополь”, “Бердянськ” та “Яни Капу” під хештегом #Save_Ukrainian_Seamen.

“Нехай наші побратими у російському полоні знають, що українські військові та весь світ підтримує їх”, – інформують у прес-службі Черкаського обласного військового комісаріату.

Нині в усьому світі відбуваються акції з вимогою повернути до України військовополонених моряків. Тисячі паперових корабликів з активісти також спускають на воду або залишають на вулиці поруч із російським посольством.

Подібні кораблики з’явилися і в Російській Федерації. Громадяни залишили їх на вулиці на правах анонімності.

У Черкасах до акції долучились і військові обласного військового комісаріату, продемонструвавши, наскільки важливим є повернення наших моряків додому.

Нагадаємо, у полоні перебувають двоє черкащан. Рейдовим буксиром “Яни Капу” командував смілянин Олег Мельничук. На борту малого броньованого артилерійського катера “Нікополь” перебував старшина Владислав Костишин. Хлопець родом із Христинівського району.

Залиште коментар