Акція під черкаською мерією – не боротьба за права підприємців, а намагання прикрити свою незаконну діяльність

Акція під черкаською мерією – не боротьба за права підприємців, а намагання прикрити свою незаконну діяльність

Намети і банери, які сьогодні з’явились біля міської ради, слугують прикриттям для порушення Закону. Навіть сама акція символічно розпочалась із порушення чинного законодавства: у поданій заявці місцем проведення зазначалась Соборна площа, проте намети і шини зранку чомусь з’явились під стінами міської ради. Організатором цієї акції є Олег Лисак та Юрій Слободяник.

Окремо варто відзначити безсовісну спекуляцію на річниці початку Революції Гідності. Проте, ані намети, ані навіть шини, викладені 21 листопада, жодним чином не пов’язують цю показуху з по-справжньому революційними подіями 6-річної давнини. Організатори сьогоднішньої вистави під стінами міської ради наметами і гучними гаслами намагаються відвернути увагу від своєї незаконної діяльності – це показовий приклад палаючої на злодії шапки.

Олег Лисак здійснює господарську діяльність: має кілька кіосків, що торгують тютюновими та алкогольними виробами. П`ять з них є незаконними тимчасовими спорудами: у них відсутні дозвільні документи на розміщення – чинні паспорти прив’язки.

Це кіоски, що розташовані: по вул. Сумгаїтській, 24, по вул. Руставі, 13, на розі вул. Амброса та вул. Нижньої Горової, на спуску Небесної Сотні біля перехрестя з вул. Гагаріна, по вул. Чорновола, 245/1.
Наразі управління інспектування вже готує проекти рішень на демонтаж даних споруд – їх розглянуть вже на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради. В разі підтримки – подальший демонтаж.

Що стосується Слободяника, то він є наближеним до Олексія Дорофєєва – директора ТОВ «Саме Клініг», що за укладеним з міською радою договором надавав послуги з очищення труб зливної каналізації. Судячи з підписаних актів виконаних робіт – на цьому зароблялись чималі гроші. Проте міська рада, зваживши на завищеність цін, в подальшому від послуг «Саме Клінінг» відмовились. Вочевидь, саме це і стало поворотним моментом в перетворенні Дорофєєва і його поплічника Слободяника з партнерів на так званих «опозиціонерів». В хід пішли прямі звинувачення міського голови Анатолія Бондаренка і його команди у зловживаннях і корупції. Звісно, поки співпраця з міською радою була фінансово вигідна, ніхто не рубав гілку, на якій сидить.

От і виходить, що Лисак прикриває «боротьбою за права підприємців» свою незаконну діяльність і наплювательське відношення до громади міста, а Слободяник разом з Дорофєєвим мстяться за припинену співпрацю. Проте єдині права, за які вони дійсно борються – це їх власні: в одного – це продавати цигарки і горілку у самовільно встановлених кіосках, у другого – надавати громаді міста послуги за завищеними цінами. Проте скільки шинами не обкладайся, скільки банерів не став, а Закон на свою користь цим не обернути.

Залиште коментар