Американці з Айови відвідали ЧНУ ім.Б.Хмельницького

Американці з Айови відвідали ЧНУ ім.Б.Хмельницького

Делегація з міста Ньютон (США, штат Айова) побувала в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Про це інформує преслужба закладу.

Щоб зустрітися з керівництвом та ознайомитися з навчальним процесом у провідному закладі вищої освіти Черкащини, до університету завітали Джейн Ен Коттон — голова Організації міст-побратимів міста Ньютон, її заступник Джон МакНіер, а також представник рекламної компанії «МАКСИМ» Джош МакНіер і архітектор міста Ньютон Брайен Дункелберг. Вони прибули до Черкас у супроводі члена Наглядової ради Черкаського національного університету Юрія Маловічка та громадських діячів зі Сміли — міста-побратима Ньютона. Саме Юрій Маловічко започаткував відносини між Ньютоном (США) і Смілою (Україна). Пізніше ці взаємини переросли в співпрацю та постійний обмін делегаціями між штатом Айова та Черкаською областю. Цього разу гості з Айови вже впродовж кількох днів перебувають на Черкащині, відвідують історичні місця та цікаві об’єкти.

З американцями зустрівся ректор ЧНУ Олександр Черевко. Він розповів про навчальний заклад: про структуру, спеціальності, форми і методи навчання, про дуальну освіту та міжнародну співпрацю, умови проживання та навчання студентів, про відомих науковців і наукові школи, які вони започаткували. Йшлося також про національно-патріотичне виховання в університеті та заснування кафедри військової підготовки. Гості, своєю чергою, розповіли про навчальні заклади на батьківщині.

Залиште коментар