Анатолій Бондаренко: “Хочу, щоб Черкаси стали кращим містом в Україні”

Анатолій Бондаренко: “Хочу, щоб Черкаси стали кращим містом в Україні”

Міський голова Анатолій Бондаренко побував практично всіх заходах, які до Дня міста проходили в Черкасах: спілкувався з людьми, слухав виступи дитячих колективів, оглядав витвори народних умільців, фотографувався напам’ять з черкащанами…

“Щороку на День міста організовується безліч цікавих заходів. І сьогодні програма досить насичена та цікава. Проте головне в цей день — можливість для черкащан вийти в місто, поспілкуватися між собою, відчути, яке прекрасне та багатогранне наше місто і просто насолодитися святковою атмосферою”, — зазначив міський голова.

Так власне зробив і сам Анатолій Бондаренко, занурившись у святкові Черкаси. Як це було — на світлинах кореспондента “Про Головне”.

На своїй сторінці у “Фейсбук” міський голова привітав черкащан зі святом та побажав, щоб рідне місто “стало для кожного з нас тим куточком на землі, де хочеться жити, робити, творити, виховувати дітей і куди хочеться із гордістю запрошувати гостей”.

“Я вже пишаюся тобою, моє місто! І зроблю все, як і обіцяв, щоб ти стало кращим містом в Україні”, — наголосив він у привітанні.

На фото: Анатолій Бондаренко пишається тією новою технікою, яку вдалося придбати для потреб містян

Залиште коментар