Анатолій Бондаренко: «Очікуємо двосторонньої співпраці з областю, а не вирішення проблем інших міст і районів за наш рахунок»

Анатолій Бондаренко: «Очікуємо двосторонньої співпраці з областю, а не вирішення проблем інших міст і районів за наш рахунок»

Сьогодні на координаційній нараді в ОДА міський голова Черкас Анатолій Бондаренко порушив актуальне питання паритетності стосунків між містом і областю.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

– Складається враження, що за чотири роки, протягом яких я обіймаю посаду міського голови, крім мільйона гривень на майданчик в Сосновому бору, ніяких більше коштів ОДА для Черкас не виділялось. Натомість більше ніж половина наповнення природоохоронного фонду області іде за рахунок підприємств розташованих в Черкасах. То де ж справедливість? Дійсно, можна переглядати фінансування об’єктів, які ще не розпочаті, але ж, наприклад, закупівля медичного обладнання для Черкас іде у співфінансуванні з областю, а значить і цю, й інші подібні справи, потрібно довести до кінця, – переконаний Анатолій Бондаренко.

Обласна рада – це свого роду надбудова області, яка представляє всі її міста, і в тому числі й Черкаси. Чотири роки поспіль обласний центр сумлінно брав участь у соціальній програмі області. Тож у відповідь його очільник, як і громада міста, очікує нормальних партнерських стосунків і адекватної двосторонньої співпраці, а не вирішення проблем інших міст і районів за рахунок Черкас.

Залиште коментар