Анатолій Бондаренко подякував прокурору області Сергію Овчаренку

Анатолій Бондаренко подякував прокурору області Сергію Овчаренку

Обласна прокуратура допомагає повернути 1,8 млн до бюджету Черкас. Їх хочуть стягнути із підрядника, який неналежно виконав ремонт вул.Смілянської у Черкасах. За це міський голова Черкас Анатолій Бондаренко висловив вдячність прокурору області.

– Дякую прокурору області Сергію Овчаренку за допомогу. Тепер чекаємо на таку ж ефективну роботу щодо повернення у власність громади міста Черкаси асфальтобетоного заводу, – написав він у своєму “Фейсбук”.

На сайті обласної прокуратури повідомляють, що, захищаючи інтереси держави в бюджетній сфері, прокуратурою пред’явлено до господарського суду позовну заяву про стягнення з виконавця робіт з капітального ремонту вулиці Смілянської у м. Черкаси понад 1,8 млн. грн. авансового платежу, інфляційних витрат, пені та штрафу через неналежне виконання ним взятого за умовами договору зобов’язання.

Так, під час вивчення стану дотримання вимог чинного законодавств в частині використання бюджетних коштів на ремонт автомобільних доріг обласного центру, Черкаською місцевою прокуратурою виявлено факт неналежного виконання умов відповідного договору, укладеного за результатами публічної закупівлі між Департаментом житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради та одним з товариств.

Зокрема, роботи з капітального ремонту вулиці Смілянської у м. Черкаси за договором, у встановлені строки в повному обсязі не виконані, перерахований за рахунок бюджетних коштів аванс не використаний, тому він підлягає поверненню.

За його стягненням, у зв’язку з бездіяльністю розпорядника бюджетних коштів, до суду звернувся прокурор.

Справу за вказаним позовом призначено судом до розгляду.

Залиште коментар