Анатолій Бондаренко привітав нацгвардійців з професійним святом

Анатолій Бондаренко привітав нацгвардійців з професійним святом

З професійним святом – п’ятою річницею створення Національної гвардії України – міський голова Анатолій Бондаренко привітав усіх наших захисників, вручивши почесні грамоти, відзнаки та цінні подарунки гвардійцям. Про це повідомляють у Черкаській міськраді.

У вітальному слові Анатолій Бондаренко відзначив, що у Національній гвардії України немає випадкових людей. Це – свідомий вибір кожного – боронити українську землю. Від початку агресії на Сході України багато українців добровільно стали на захист рідної держави. Якби не добра воля найкращих синів і доньок країни, то не відомо, як би склалася доля нашої держави.

Золотими літерами добровольців, з яких, зокрема, були сформовані лави Національної гвардії України, були вписані в операції зі звільнення української землі від загарбників.

– Наші захисники протистояли ворогу за відсутності якісної зброї, належного речового, харчового та медичного забезпечення, але, маючи підтримку волонтерів та тверду волю до перемоги. Адже сила та міць української держави – у єдності армії та народу Традиції добровольців були закладені у новітню українську армію, яка за останні роки значно змінилася – інші умови, зброя, вишкіл, медичне забезпечення, техніка. Єдине, що залишилося тим самим – любов до України, віра у перемогу і підтримка людей. Україна житиме, доки б’ються серця наших захисників і патріотів. Дякую кожному за ваш вибір, за вашу сміливість та відданість. Зичу мирного неба, міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам. А головне – перемоги, миру та благополуччя Україні, – наголосив Анатолій Васильович.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Сучасна Національна гвардія України – підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверинитет.

18-го березня 2015-го року, враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, Президентом України був підписаний Указ № 148/2015, в якому День Національної гвардії України встановлюється як офіційне профільне свято, яке тепер щорічно відзначається 26-го березня.

Залиште коментар