Анатолій Бондаренко став на захист малого та середнього бізнесу

Анатолій Бондаренко став на захист малого та середнього бізнесу

Міський голова Анатолій Бондаренко записав відеозвернення до всіх правоохоронних та контролюючих органів, яке опублікував на своїй сторінці у фейсбук.

«Сьогодні підприємці м.Черкаси глибоко обурені ситуацією, яка склалася стосовно перевірок контролюючими органами. Підприємці зібрали біля 400 підписів під відповідним зверненням.

Я думав, що з приходом нової влади зміняться підходи до взаємодії між владою і бізнесом: припиняться цькування підприємництва і почнеться його розвиток. Проте нині ми бачимо зовсім іншу картину.

Я звертаюся до всіх правоохоронних та контролюючих органів: припиніть цькувати малий та середній бізнес! Тому що я змушений сьогодні підняти свою команду, яка працює в Черкаській міській раді, на захист малих та середніх підприємців. Адже вони працюють на наповнення міського бюджету. Ми будемо захищати бюджет м.Черкаси спільно з нашими підприємцями і будемо відстоювати їхні права, використовуючи усі доступні законні методи», – зазначив Анатолій Бондаренко.

До нього, як до міського голови та голови обласної організації ВО “Батьківщина” напередодні надійшло звернення за підписом 400 підприємців міста. Вони просять взяти під особистий контроль проблему можливого тиску на бізнес, перевищення повноважень контролюючих органів під приводом виконання постанови Кабінету міністрів України “Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю” №1132 від 04.12.2019 р, що містить значні корупційні ризики.

Звернення до контролюючих органів щодо недопущення тиску на малий і середній бізнес у Черкасах

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Неділя, 1 березня 2020 р.

 

Залиште коментар