Анатолій Бондаренко: «У мене є дві мрії: навчитися малювати і грати на фортепіано»

Анатолій Бондаренко: «У мене є дві мрії: навчитися малювати і грати на фортепіано»

Привітати ювілярів і вручити їм подяки міського голови завітав сьогодні на засідання педагогічної ради колективу Черкаської музичної школи №1 ім. М. В. Лисенка мер Черкас Анатолій Бондаренко.

На його переконання, працівники мистецької сфери нині на вагу золота, адже люди, які обирають собі за професію не тільки професійно вчити дітей співати та грати на музичних інструментах, а й прививати їм любов до мистецтва, – це педагоги від Бога.

– До роботи працівників освітньої галузі ставлюся з особливою повагою і навіть трепетом. Адже це люди, яким ми довіряємо вчити наших дітей не тільки науці, а й бути Людьми з великої букви. Зізнаюся відверто, я сам маю дві мрії: навчитися малювати і грати на фортепіано. Тож як міський голова переконаний, що влада має зробити все для того, щоб такі мрії збувалися у наших дітей. І Черкаська музична школа №1 з цим завданням справляється найкраще. За обласним рейтингом музичним шкіл області по кількості переможців на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, а також за рівнем підготовки вступників до вищих навчальних закладів музичного профілю вона посягла в цьому році заслужене перше місце. Тож висловлюю всім працівникам цього закладу щиру подяку, а вихованцям бажаю тільки перемагати і прославляти наші Черкаси на весь світ, – відзначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, минулого року Черкаська музична школа №1 ім. М. В. Лисенка відзначила свій 95-й ювілей. Нині в ній працює 82 працівника і навчається співати та грати на музичних інструментах 660 вихованців.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар