Анатолій Бондаренко: «Усю премію, як і минулоріч, передам на ЗСУ»

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував результати позачергової сесії Черкаської міської ради. Це він зробив у прямому ефірі на особистій сторінці у фейсбук.

«Кілька слів про учорашню сесію Черкаської міської ради. Дякую депутатам за те, що підтримали програму соціально-економічного розвитку.

Хочу наголосити, що підтримана програма ЗСУ в повному обсязі і всі кошти, які були передбачені на ЗСУ, йдуть виключно на потреби військових відповідно до їхніх запитів. У грошовій формі, на придбання техніки, обладнання та інших спеціальних засобів.

70% нової техніки, яка буде придбана на комунальні підприємства, передамо на ЗСУ в новому стані. Близько 30% техніки необхідно замінити у зв’язку з тим, що вона вже вилучена на потреби військових. 

Стосовно премії міського голови, яка за рік становить близько 480 тис. грн. Як і минулого року, всю премію передаю на ЗСУ. Проте зауважую, що на потреби армії наша родина передає набагато більше, ніж сума премії.

Прикро, що коли у повітрі витає питання виборів, то, на жаль, інформація часто подається не об’єктивно. Пам’ятайте. Ворог працює не тільки на полі бою, а й працює інформаційно, щоб посіяти розбрат, розхитати ситуацію в країні. Тому перевіряйте інформацію. Довіряйте лише тому, що повідомляють офіційні джерела. Слава Збройним Силам України!», – наголосив Анатолій Бондаренко.

Джерело: Черкаська міська рада

Залиште коментар