Анатолій Бондаренко вручив низку міських відзнак

Анатолій Бондаренко вручив низку міських відзнак

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Бондаренко вручив низку міських відзнак. Про це інформує пресслужба міськради.

Медаллю «За сумлінну працю» міський голова нагородив мистецтвознавицю та заслуженого працівника культури України Ніну Клименко. Ніна Михайлівна є членом Національної спілки художників України. Вона зібрала колекцію з понад 3000 творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у Черкаському обласному художньому музеї.

Цьогоріч Експертною радою з виділення грантів у галузі культури м. Черкаси було підтримано ініційований Ніною Михайлівною грант з видання книги-альбому заслуженого діяча мистецтв України Віктора Івановича Клименка «Душа і пам’ять Черкащини: живопис, графіка » на суму 29 996,00грн.

Подяками міського голови відзначили активістів ветерансько-волонтерської організації Дніпровського району, які протягом 2014-2020 років збирали та передавали українським військовим продукти харчування, плели маскувальні сітки та допомагали сім’ям захисників і малозабезпеченим черкаським родинам.

Також грамотами виконавчого комітету були нагороджені волонтери із Польщі та Сполучених штатів Америки, які безоплатно навчали молодь Черкас іноземним мовам, ознайомлювали з традиціями та культурами їх рідних країн.

Залиште коментар