Анатолій Бондаренко визнаний «Людиною року»

Анатолій Бондаренко визнаний «Людиною року»

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» повідомила, що 15 січня 2020 р. підведені підсумки експертного опитування за 2019 рік, та доводить до відома громадськості імена кращих українських професіоналів, які за свої досягнення у 2019 році визначені лауреатами 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2019».

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Серед них – і Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, в номінації «Міський голова року» (великих міст).
Відповідна інформація вже розміщена на сайті Програми:

Визначені лауреати 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2019»

Загальнонаціональна програма «Людина року» заснована в 1995 році та передбачає присудження титулу «Людина року» в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення.

Лауреати та переможці програми визначаються шляхом експертного опитування. Експерти програми — це авторитетні представники державних, недержавних, суспільних організацій, союзів, асоціацій, фондів, засобів масової інформації.

В 1997-2015 рр. урочисті церемонії вручення премій «Людина року» проходили у березні у Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві, а з 2016 року місцем проведення стала Національна опера України.
На церемонії оголошуються імена володарів титулу «Людина року», вручаються міжнародні та спеціальні премії. Гостями церемоній є відомі політичні діячі, діячі науки, культури та мистецтва.

За 24 роки існування загальнонаціональної програми володарями почесного титулу «Людина року» стали 428 переможців в національних номінаціях і 131 володар міжнародних і спеціальних премій програми.
Цьогоріч нагородження лауреатів пройде 21 березня в столиці нашої держави.

Залиште коментар