Анатолій Бондаренко взяв участь у зустрічі з роботодавцями області

Анатолій Бондаренко взяв участь у зустрічі з роботодавцями області

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко взяв участь у зустрічі з роботодавцями Черкаської області. Про це від повідомив у фейсбук.

“Як міський голова обласного центру, я ставлю за пріоритет розвиток і зростання трудового і виробничого потенціалу Черкащини. Створення конкурентних переваг для українського бізнесу та підвищення його інвестиційної привабливості – є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи.

По-справжньому економічно сильним місто може бути лише тоді, коли там розвивається промисловість. Бо можна скільки завгодно будувати нові об’єкти інфраструктури і ремонтувати дороги, але якщо в місті не буде роботи – мешканці поїдуть шукати можливості реалізуватись деінде. А тому кожне робоче місце – на вагу золота, як і ті, хто їх створює.

Держава має опікуватись збереженням і розвитком вітчизняної промисловості, та завжди і всюди лобіювати її інтереси. Час нарешті перестати бути сировинним придатком, і вийти на самодостатню економіку закритого циклу.

Партнерські стосунки місцевої влади і бізнесу – це запорука економічного розвитку. Тільки об’єднавши наші зусилля ми зможемо зробити економічно потужними не лише окреме місто і область, а й всю країну. Ефективне наповнення ринку праці, реалізація експортного потенціалу місцевих виробників, захист законного бізнесу від будь-яких посягань – все це місцева влада має вирішувати спільно з виробниками та підприємцями. І подібні зустрічі, з широким колом дискусійних питань, вкрай важливі для напрацювання ефективної моделі такої взаємодії та загальної стратегії регіонального розвитку”, – написав мер Черкас.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Четвер, 31 жовтня 2019 р.

Залиште коментар