Анатолій Бондаренко запрошує черкасців відвідати прем’єру фільму про тральщик “Черкаси”

Анатолій Бондаренко запрошує черкасців відвідати прем’єру фільму про тральщик “Черкаси”

27 лютого в кінотеатрі «Україна» відбудеться прем’єра одного з найбільш очікуваних українських фільмів 2020 року – воєнної екшен-драми «Черкаси» за участі команди тральщика та творчої групи.

Нагадаємо, тральщик «Черкаси» – єдине судно Військово-Морських Сил України, яке до останнього штурму залишалося в Криму під українським прапором. Саме екіпаж цього судна активно намагався вирватися з заблокованого російськими військами озера Донузлав, яке протягом багатьох років було південною базою ВМС України.

4 квітня 2014 року черкасці зустріли екіпаж тральщика «Черкаси» в рідномумісті. Його командир, капітаном ІІІ рангу Юрій Федаш рішенням сесії Черкаської міської ради був нагороджений пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси ІІ ступеня». Інших членів екіпажу було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

– Тральщик «Черкаси» − останнє українське судно в Криму, яке було захоплене російськими військами і члени екіпажу якого довели, що можуть мужньо вистояти проти супротивника. Їхній подвиг – це особлива та героїчна сторінка в історії боротьби нашого народу з російськими загарбниками. Гордий за те, що ми маємо таких земляків, якими пишається вся країна. Тому запрошую містян скористатися чудовою нагодою переглянути один із найочікуваніших фільмів цього року та особисто висловити підтримку нашим героям, – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

У програмі:
17:00 – початок зустрічі й коротка презентація фільму;
18:00 – показ фільму;
19:35 – Q&A (формат “питання-відповідь”) зі знімальною групою (режисер Тимур Ященко, актори Євген Ламах, Дмитро Сова, Руслан Коваль, Олег Щербина, справжній капітан тральщика «Черкаси» Юрій Федаш, продюсери Марта Лотиш та Ірина Клименко).

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

 

Залиште коментар