Анатолій Бондаренко зустрівся із ветераном війні в Афганістані Геннадієм Кузьмичовим

Анатолій Бондаренко зустрівся із ветераном війні в Афганістані Геннадієм Кузьмичовим

Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся з Геннадієм Кузьмичовим, обговоривши ряд важливих для міста соціальних питань. Як-то: ремонт та оновлення меморіального комплексу Пагорба Слави, завершення реконструкції пам’ятника воїнам-афганцям тощо та окресливши подальші кроки реалізації.
Під час бесіди Анатолій Васильович наголосив, що Геннадій Петрович – легендарна для нашого міста людина, який є справжнім прикладом сили духу, мужності та мудрості. При цьому – активний учасник життя нашого міста, завжди відкритий до співпраці та діалогу.
Відзначимо, що Геннадій Кузьмичов – безпосередній учасник бойових дій, член Спілки ветеранів Афганістану, полковник у відставці, Генерал-лейтенант Українського козацтва, має велику кількість бойових орденів та медалей.
Свого часу Геннадій Петрович  був одним із тих, хто в Радянському Союзі ухвалював рішення про прискорення згортання військових дій в Афганістані. У розмові почесний гість  зазначив, що саме це вважає чи не найбільшим своїм досягненням, адже  таким чином вдалось врятувати та запобігти подальшим каліцтвам, пораненням та смертям тисячам військових та цивільних.

 

Залиште коментар