Аномально тепле завершення лютого прогнозують на Черкащині

 

За прогностичними розрахунками, останні вихідні лютого 2024, пройдуть під знаком аномального тепла та температурами характерними для початку квітня. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Мороз та сонце будуть короткочасними на Черкащині. Вже у вівторок вдень розпочнеться перебудова атмосферних процесів. Стрілки барометрів відхиляться вліво, показуючи на “хмарно”, атмосферний тиск почне падати. Температура вночі 1-3º морозу, вдень 1-3º тепла.

У середу та четвер атмосферний розділ «візьме під контроль» всю Черкащину, зумовлюючи некомфортну, із невеликими опадами погоду. Проте позитивом цієї синоптичної ситуації буде надходження теплого атлантичного повітря з південно-західними вітрами. Тож температурний фон знову перевищуватиме норму на 6º: вночі близько 0º, вдень 5-7º тепла.

Атлантичні циклони активно «працюватимуть» на весну. Захоплюючи над океаном тепло Гольфстріму, вони розповсюджуватимуть його вглиб Європейського континенту. І вже у п’ятницю 23 лютого, воно дістанеться Черкащини. Температуравночі 2-4º тепла, вдень 10-12º тепла. Істотних опадів не прогнозуємо.

Джерело: Пресслужба ОДА

Залиште коментар