Артезіанська вода, яку реалізовує черкаський водоканал, отримала відзнаку «Черкаська якість 2019»

Артезіанська вода, яку реалізовує черкаський водоканал, отримала відзнаку «Черкаська якість 2019»

10 грудня в готелі «Апельсин» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів обласного конкурсу «Черкаська якість 2019». 

Конкурс якості продукції та послуг щорічно проводиться в області з 2015 року. Його метою є популяризація місцевих виробників продукції та надавачів послуг, які досягли успіхів у своїй галузі та приділяють значну увагу якості.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли 20 підприємств Черкащини, які заявили 23 вида продукції. Після проведення експертної оцінки матеріалів, які надали підприємства-учасники, визначено переможців відповідно до номінацій. Це продовольчі та промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, роботи і послуги.

Черкаський водоканал двічі брав участь та здобував перемогу у номінації «Продукція: роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах».

Цього ж року на конкурсі була представлена артезіанська питна вода, яка отримала відзнаку в номінації «Продукція: Продовольчі товари».

– Згідно ТУ вона називається «Вода питна оброблена». Це унікальний продукт, адже під час його підготовки використовується технологія безреагентного очищення та ультрафіолетове знезараження. Вода не містить хлору. А найголовніше – зберігається мінеральний склад, – наголошує головний інженер КП «Черкасиводоканал» Олександр Гончаренко.

Підприємство отримало право використовувати знак «Черкаська якість» в рекламних та інформаційних матеріалах, відображати його на продукції.

 

Залиште коментар