Асоціація лікарів міста Черкаси та політсила підписали меморандум про співпрацю

Асоціація лікарів міста Черкаси та політсила підписали меморандум про співпрацю

Черкаські лікарі та представники обласної організації партії ВО «Батьківщина» зібралися, щоб обговорити проблеми медичної галузі та перспективи їх вирішення.

Голова обласної парторганізації Юрій Тренкін повідомив, що Верховна Рада підтримала алгоритм захисту від covid-19, розроблений Юлією Тимошенко. Серед іншого, з моменту ухвалення цієї постанови уряд зобов’язаний забезпечити усім медикам, усьому медичному та немедичному персоналу 300% до окладу без урахування хвилин, проведених біля хворого пацієнта. Також буде введено обов’язкове медичне страхування для медиків у розмірі 15 прожиткових мінімумів.

Юрій Тренкін розкритикував дії центральної влади, яка зняла кошти з боротьби з коронарірусом і спрямувала їх на ремонт доріг, до того ж, купуючи асфальт без тендерів за завищеними цінами.

Директор департаменту охорони здоров’я, «батьківщинівець» Всеволод Кульчиковський розповів про деякі унікальні пропозиції «Батьківщини» для медичної галузі.

«У наших планах поставити дефібрилятори у пунктах масового скупчення людей, це європейська практика, яка надає шанс людині у критичному стані залишитись живій. При змінах в законодавчій базі плануємо запустити в Черкасах проект по страховій медицині. Також є напрацювання із вирішення транспортної проблеми, а саме, як організувати перевезення пацієнта з одного закладу в другий, коли є така необхідність», – зазначив Кульчиковський.

Юрій Тренкін запропонував медикам підписати меморандум про співпрацю із «Батьківщиною».
«Зі свого боку, як голова обласної організації, гарантую його чітке та неухильне виконання», – зазначив «батьківщинівець».

Голова Асоціації лікарів м.Черкаси Віталій Григор`єв додав:

«У 2015 році підписання цього меморандуму мало декларативний характер, але в результаті 90% усіх завдань виконано, що надихнуло нас на подальшу співпрацю. Адже її ефективність доведено справами, а не словами. Впевнений, що від цієї співпраці виграють не лише працівники медичних закладів, а й усі жителі нашого міста», – переконаний голова Асоціації лікарів м.Черкаси.

Залиште коментар