АТОвці та підприємці підтримали Бондаренка на посаду мера Черкас

АТОвці та підприємці підтримали Бондаренка на посаду мера Черкас

Голова профспілки підприємців Черкас Ольга Ракова звертається до колег-підтприємців із проханням підтримати чинного мера Черкас у другому турі виборів.

Про це пише сайт zmi.ck.ua.

“Хочу нагадати, що пан Бондаренко А.В. завжди відкликався на наші вимоги щодо ставок єдиного податку, земельного податку. Завдяки меру Бондаренко А.В, ми , Черкаські ФОПи були звільненні на період карантину від сплати єдиного податку на три місяці, а потім платили 50% основної ставки. Таке рішення без згоди мера , не приймаються. І таке рішення наша Міська рада прийняла одна з перших в Україні ( багато міст взагалі не приймали такого рішення)” – пише жінка на Фейсбуці.

Ракова нагадує, що саме Бондаренко, узгодивши рішення з виконавчим комітетом, дозволив раніше вийти з карантину і цим самим визвав на себе гнів Президента.

“Зараз нас чекає закриття ринків, баз, маленьких магазинчиків, ТРЦ, кафе, ресторанів у вихідні дні. Це саме ті дні, в які підприємці хоч трошки заробляють собі на податки , орендну плату та прожиття. Ринки, які працюють на свіжому повітрі, де заразитися практично не можливо, будуть закриті, тим самим влада створює скупчення людей в закритих приміщеннях продуктових супермаркетів, Епіцентру. Але таке рішення приймає місцева комісія з надзвичайних ситуацій. І таким радикальним рішенням може протистояти тільки мер. І ми впевненні в тому, що Бондаренко завжди на нашому боці”, – відзначила Ракова.

Окрім того, Координаційна рада ветеранів та учасників бойових дій АТО в Черкаській області також підтримала Анатолія Бондаренка.

Залиште коментар