Аваков і Зеленський попали в штангу із Черкасами, – Сас

Аваков і Зеленський попали в штангу із Черкасами, – Сас

Юрій Сас, колишній заступник голови Черкаської ОДА, пост на особистій сторінці у фейсбук

І Аваков, і Зеленський дали в штангу з Черкасами. Поясню.
Вони вирішили зробити рівно те саме з 11 травня, що Черкаський виконком зробив прямо зараз. Як зміниться кількість інфікованих за цей час? Правильно, зросте. Але карантин центральна влада вирішили поступово скасовувати аж ніяк не з епідеміологічних міркувань, а з економічних і політичних.
Рівно з тих же самих підстав це робить і черкаська влада. Просто вони перехоплюють інформаційну ініціативу в Уряду і президента. Мовляв, дивіться, ми перші скасували вам карантин, запам’ятайте це і згадайте восени на виборах.
Правові підстави постанови Кабміну сумнівні. Практика штрафів за цією постановою показує неспроможність правоохоронних органів цю норму застосувати.
А суспільна думка все більше схиляється до позиції верхівки черкаської міської влади. Базовий посил такий: чому одним можна, а іншим – ні? Ну і одвічне питання: хто за весь цей карантин платитиме?
Тому, наїжджаючи на бунтівний черкаський виконком, а особливо на мера Анатолія Бондаренка, який формально перебуває у відпустці й це рішення завбачливо не підписував, президент і альтернативний президент (Аваков) стріляють собі в ногу. Краще б включили тактику інформаційної блокади цього зухвалого випаду місцевих еліт, і протримали її до дати, коли самі вирішили “подарувати” людям часткове послаблення карантину.
Черкаси в політичному плані це реальний геморой, просто такий собі раптовий і неприємний прищ на видному місці напередодні першого побачення. Спитайте про це в усіх попередників, починаючи з Кучми.

Історична довідка:
– Кучма мав реальні проблеми в Черкасах в 1999 році на президентських виборах, мер Олійник балотувався проти нього і входив до опозиційної “Канівської четвірки”. Черкащину кучма, доречі, програв.
– Ющенко спочатку зробив Анатолія Бондаренка головою Лисянської РДА, а потім намагався засудити його за підробку диплому. Бондаренко “на коні”, а Ющенко?
– Янукович через свого “губернатора” Тулуба вирішив не доводити конфлікт з (представником арестантки Юлі) Бондаренком до краю. На виборах до облради Бондаренко переміг в своєму окрузі заступника голови ОДА за мовчазної згоди самого Тулуба.
– При Порошенку Бондаренко почував себе настільки впевнено, що дозволяв собі ігнорувати цілеспрямовану роботу прокуратури. Порошенко ж в Черкасах отримав такого ляпаса під час кампанії, що надолужити це вже було неможливо.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2947021942031731&id=100001718621623

Залиште коментар