Автокрісло для дитини може врятувати життя малюка

Автокрісло для дитини може врятувати життя малюка

Зоя Вовк, прессекретар Патрульної поліції у Черкаській області, пост на фейсбук

На фото ДТП, яке трапилось не так давно на перехресті вулиць Благовісної та Б. Вишневецького. Чи пошкодувала тоді жінка, що витратила кошти на автокрісло для дитини?

І секунди не пожаліла! Бо такий засіб безпеки врятував життя її півторарічного малюка.

Що відбувається з дитиною при ДТП, якщо вона знаходиться не в автокріслі?

  • При зіткненні на швидкості 50 км /год малюк, що знаходиться в машині без автокрісла, отримує такі ж травми, якби він впав з висоти 4 поверху.
  • Не менш небезпечний випадок, коли малюк сидить на руках у пристебнутих батьків. У момент зіткнення на швидкості автомобіля 50 км /год, малюк масою 30 кг набуває ваги в одну тонну, тому ніякі руки мами-тата не в силах його утримати.
    Манекен, який замінює дитину при краш-тестах, під час зіткнення вилітає в лобове скло так, що осколки скла проникають в голову на глибину 1 см.
  • Стегно непристебнутого малюка, що сидить на задньому сидінні, при зіткненні на швидкості 50 км /год врізається в спинку переднього сидіння з силою 1,3 тонни.

Ви можете відчувати себе впевненим на 10 000 % водієм, та знайте, що від аварій на дорозі ніхто не застрахований.

Повірте, не продавці автокрісел “наживуться”, а ВИ заощадите на штрафах!

Не поліція і законадавці мають вам встановлювати крісла в жигулі, а ВИ повинні подбати про відповідальність перед своїми дітьми та вберегти їх від небезпеки на дорозі!

Не думаю, що приварити кріплення важче, чим завагітніти, виносити, народити здорову дитину і доглянути її до 12 річного віку та 145 см заввишки!

І чи подякує ВАМ ВАША ДИТИНА, якщо, не доведи Боже, залишиться в інвалідному кріслі, бо колись батьки “зажали” на здоровому глузді та “поклали” великий пофігізм на її майбутнє.

Залиште коментар