“Авторитету” з черкаського СІЗОоголосили про підозру

“Авторитету” з черкаського СІЗОоголосили про підозру

Один із засуджених у черкаському СІЗО отримав статут “авторитета” серед інших та його призначили “наглядачем”. Після цього він установив та контролював дотримання “злодійських законів”, здійснював збір коштів, у тому числі здобутих злочинним шляхом, для поповнення “общака” та відповідав за їхній розподіл.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Черкаській області.

Якщо хтось із засуджених не бажав підкорюватися правилам “наглядача” та виконувати його вказівки, піддавався побиттю.

На підставі доказів, отриманих в ході проведення процесуальних заходів, 26-річному “авторитету” поліцейські за процесуального керівництва обласної прокуратури повідомили про підозру за ч. 2 ст. 255-1 Кримінального кодексу України.

За поширення та встановлення злочинного впливу чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9-ти до 15-ти років з конфіскацією майна.

Зауважимо, що 26-річний засуджений за скоєння вбивства з особливою жорстокістю своєю непокорою виконувати встановлені установою правила поведінки, здобув “авторитет” серед засуджених і його визначили “наглядачем” за одним з корпусів СІЗО.

Нагадаємо, у грудні минулого року 21-річному “наглядачеві”, який організував та контролював постачання наркотиків до СІЗО, було додатково повідомлено про підозру у поширенні та встановленні злочинного впливу в спецуставнові.

Залиште коментар