Багаторічний керівник Черкаського пологового пішов на пенсію

Багаторічний керівник Черкаського пологового пішов на пенсію

Завершив свою трудову діяльність і пішов на пенсію багаторічний керівник міського пологового будинку Володимир Зеленько. На посаді директора він пропрацював понад 22 роки, загалом же роботі в медичній галузі віддав майже чотири десятиліття свого життя.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Привітати з цією подією Володимира Миколайовича завітали перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко, директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Всеволод Кульчиковський і його заступниця Надія Гетьман.

«Значну частину свого життя Ви присвятили роботі на медичній ниві. Від імені міського голови Анатолія Бондаренка і від себе особисто хочу подякувати Вам за все, що Ви зробили для громади міста», – звернувся до директора пологового Сергій Тищенко.

«Від імені департаменту охорони здоров’я дозвольте подякувати Вам за ті роки, які ви присвятили цій нелегкій роботі, за той шлях, який ви пройшли разом з колективом і за той спадок, який Ви залишаєте після себе», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

За багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість обраній справі, досягнуті успіхи в роботі, а також із нагоди завершення трудової діяльності директора комунального некомерційного підприємства «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» Володимира Зеленька нагородили медаллю «За сумлінну працю».

Він, у свою чергу, подякував міській владі за високу відзнаку, а усьому трудовому колективу пологового за співпрацю, і побажав медичному закладу успіхів і подальшого розвитку.

Розпорядженням міського голови виконуючим обов’язки директора призначений Дмитро Вітренко. Надалі буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника «Центру матері та дитини».

Залиште коментар