«Балотуватися у депутати мене надихнула робота з людьми», – Лідія Дмитренко

«Балотуватися у депутати мене надихнула робота з людьми», – Лідія Дмитренко

Її знають майже усі жителі мікрорайону «Припортовий» у Черкасах. За її участі у карантин нужденним розвезли майже 53 тисячі гарячих обідів. Представляємо наступну кандидатку від ВО «Батьківщина» до Черкаської міської ради Лідію Дмитренко.

– Розкажіть про те, чим Ви займалися до того, як стали волонтеркою та громадською активісткою.


– Я родом із Золотоноші. Вищу освіту здобувала у Черкаському національному університеті. Отримавши кваліфікацію філолога, пішла працювати в ЧДТУ на кафедру іноземних мов. У цей час стала також працювати головою ОСББ «Горького,9». Розуміла, що маючи дві вищі освіти (за другою освітою я – бухгалтер), зможу розібратися в законодавстві та зроблю все правильно. За ці 8 років наш будинок став одним із кращих в мікрорайоні.
Приємно усвідомлювати, що зміни відбулися завдяки мені. Відчувши в собі сили допомагати більшій кількості людей, очолила КСН «Припортовий, де працюю і зараз.
Ця робота дуже схожа на роботу депутата, тому що люди кожен день звертаються зі своїми проблемами, на які потрібно реагувати і допомагати. Доводиться співпрацювати з владою і виступати у якості посередника.
Робота з людьми надихнула мене, щоб я йшла далі. Тому вирішила іти до Черкаської міської ради кандидаткою від партії «Батьківщина».


– Чому люди мають підтримати Вашу кандидатуру?


– Ставши депутатом, буду працювати чесно, відкрито і на повну для людей. Я балотуюся по тому ж мікрорайону, де працюю. Добре знаю його проблеми. Знаю, де аварійні дерева, де треба постелити асфальт, де течуть труби. Потрібно все це вирішувати, втручатися і робити те, що потрібно людям. Іду в міську раду, щоб мати більше важелів впливу для вирішення проблем громади.
Участь у виборчій кампанії – це гарний досвід для мене. До того ж, вважаю, що у владі має бути більше жінок. Чоловіки правлять світом, і часто забувають про такі проблеми, які частіше відгукуються у жіночих серцях: це і маломобільні групи населення, і турбота про людей старшого віку, дітей, безробітних. Я, як жінка, планую приділяти у міській раді увагу соціальним питанням.


– Розкажіть, будь ласка, про свою волонтерську діяльність.


– Я є співзасновницею БФ «Допоможи ближньому». Коли жителі Черкас стикнулися з covid, ми разом з однодумцями, підприємцями і «батьківщинівцями» зібралися разом і вирішили допомагати місту. До нас доєдналися всі охочі. Ми безкоштовно щодня протягом 2,5 місяців карантину годували близько 800 людей безкоштовними обідами. Нам допомагало дуже багато щирих, відповідальних людей.


– Чи припинилася робота фонду «Допоможи ближньому» після закінчення карантину?


– Звісно, ні. Благодійний фонд працює, люди звертаються. Приміром, перед новим навчальним роком ми провели акцію «Зберемо дітей до школи». У її рамках забезпечували необхідним шкільним приладдям дітлахів із малозабезпечених родин. Продовжуємо це робити по мірі необхідності і нині, коли навчальний рік вже у розпалі.


– Чому вирішили іти на вибори саме від «Батьківщини»?


– Ця партія у Черкасах має сильну, потужну команду. Я відчуваю себе членом великої родини, де допомагають один одному і відгукуються, якщо виникають якісь проблеми або потреби. ВО «Батьківщина» має чітку програму розвитку Черкас.

Залиште коментар