Батька підлітка, який виліз на висотний будівельний кран, оштрафували

Батька підлітка, який виліз на висотний будівельний кран, оштрафували

17 лютого Соснівський районний суд міста Черкаси застосував до місцевого жителя адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 850 гривень за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. Про це повідомляє прес-служба суду. 

Як зазначено в постанові суду, протокол про адміністративне правопорушення на чоловіка було складено в грудні минулого року за те, що він неналежно виконував свої батьківські обов’язки стосовно 14-річного сина, якого затримали на охоронюваній території, де він перебував на висотному будівельному крані, чим наражав своє життя і здоров’я на небезпеку.

Відповідальність за неналежне виконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей передбачене частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, де визначено, що ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відтак, за наведених у постанові обставин, суд дійшов висновку, що вина чоловіка доведена належними доказами, в його діях вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 184 КУпАП, в зв’язку з чим необхідно застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 850 гривень.

Залиште коментар