«Батьківщинівці» Черкащини обрали партійного керівника

«Батьківщинівці» Черкащини обрали партійного керівника

У Черкасах відбулася обласна партійна звітно-виборча конференція партії ВО «Батьківщина». Одним з питань було обрання голови обласної партійної організації.

«На думку нашого вищого партійного керівництва, кращого керівника, який і був у вас – Бондаренка Анатолія Васильовича – ви не знайдете. Ми дякуємо за проведену потужну роботу», – зазначив під час виступу присутній на заході народний депутат України від ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв.

Під час голосування позиція, висловлена партійцями, не відрізнялася від думки керівництва партії. Одностайним голосуванням була підтримана кандидатура Анатолія Бондаренка.

Після цього новообраний голова обласної парторганізації подякував «батьківщинівцям» за висловлену довіру.

«Враховуючи те, що наша політична сила на сьогоднішній день є єдиною опозиційною силою, я вважаю, що перевірених, надійних, досвідчених партійців і молодих потрібно згуртувати і рухатися разом до наших спільних цілей. У нас попереду – дуже нелегкі місцеві вибори. Основне наше завдання – щоб в кожному селі, кожній ОТГ, кожному місті були кандидати від нашої політичної сили ВО «Батьківщина»», – окреслив плани на майбутнє Анатолій Бондаренко.

А заступником голови обласної партійної організації обрали депутата Черкаської міськради Юрія Тренкіна.

“Партія «Батьківщина» на Черкащині – це реальна політична сила, яка працює на розвиток регіону та України. Це команда! Команда, яка й надалі відстоюватиме інтереси своїх виборців. Переконаний, що нас чекають нові звершення та перемоги, а згуртованою командою ми досягнемо успіху, бо ми – велика сила, сформована на взаємній повазі один до одного, відповідальності за прийняті рішення, впевненості у власному виборі”, – говорить Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар