«Батьківщинівці» напередодні Дня знань проінспектували освітні заклади

«Батьківщинівці» напередодні Дня знань проінспектували освітні заклади

У своїй депутатській діяльності депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини», керівник обласної парторганізації Юрій Тренкін освітнім питанням приділяє особливу увагу.

Так, напередодні 1 вересня Юрий Тренкин разом із заступником міського голови Черкас Ігор Волошин відвідали дитячі садочки та школи у мікрорайоні Митниця, щоб пересвідчитись, у якому стані знаходяться освітні заклади напередодні Дня знань, чи потрібна допомога, а також уточнити у керівників закладів, які необхідно провести роботи у наступному році, аби вчасно сформувати бюджетний запит.

Радо зустріла гостей завідувачка дошкільного навчального закладу №91 «Кобзарик» Алла Бугайова.

«Стан дошкілля за останні чотири роки помітно покращився, відбулося багато позитивних змін. Наразі наш садочок знаходиться у хорошому стані. За ці роки проведено реконструкцію фасаду будівлі, поточні ремонти приміщень, організовано дитячі осередки. Також повністю оновлене освітлення території, викладені плиткою красиві алеї і доріжки. Та найголовніше – у нашому дитсадку відкрили сучасний басейн, де може оздоровлюватися малеча. Басейн – це наша гордість», – розповідає Алла Бугайова.

Цього року у «Кобзарику» проводиться утеплення зовнішніх стін. Окрім цього у садочку розпочали капітальний ремонт пральні, робітники поспішають, аби завершити розпочаті роботи до 1 вересня.

«Все це зроблено завдяки за сприяння депутата міськради Юрія Тренкіна. Він часто об’їжджає садочки округу, цікавиться, як проводяться ремонти і яка необхідна допомога. Всі питання вирішує швидко. Дуже вдячні, що вчасно відреагував і вирішив проблему із терміновим усуненням аварійної ситуації водогінної системи. Можна багато перелічувати зробленого у дитячому закладі за час депутатства на нашому окрузі Юрія Тренкіна. Відрадно, що у міській раді є така команда, яка виконує свої обіцянки. Це команда «Батьківщини», команда яка працює для громади міста», – наголосила Алла Петрівна.

Юрій Тренкін зауважив, що, на жаль, у зв’язку із пандемією не всі заплановані роботи у цьому дитячому закладі вдалося завершити цьогоріч.

«Значна частина проблем закладів освіти мікрорайону стосуються проведення ремонтів, матеріально-технічного забезпечення. Намагаємося максимально вирішити проблеми, які назбиралися за роки», – зауважив Юрій Тренкін.

Він також поцікавився, які роботи необхідно в першу чергу провести у наступному році. Спільно з керівництвом садочку вирішили, що найперше запланують проведення будівництва спортивного майданчику для малечі, ремонтів павільйонів для ігор та ремонт вентиляційної системи закладу.

Залиште коментар