“Батьківщинівці” подарували гімназії нові туї замість вкрадених

“Батьківщинівці” подарували гімназії нові туї замість вкрадених

Заступник міського голови Черкас Ігор Волошин та депутат Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін вирішили підтримати 9-ту гімназію і дітей, котрі в ній навчаються, та подарували 6 нових туй. Ці деревця замінять нещодавно вкрадені з території гімназії.

Такий подарунок Ігор Волошин та Юрій Тренкін вирішили зробити після того, як дізналися про цинічне викрадення щойно висаджених туй із подвір’я навчального закладу. Вони самостійно привезли деревця та висадили їх.

«Дізналися про таку неприємну подію із соціальних мереж учора. І вирішили не просто поспівчувати, а придбати для гімназії нові туї. Проте, сподіваємося, що правоохоронні органи все ж знайдуть крадіїв», – відзначає депутат.

Завітав до гімназії і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко – міський голова Черкас. Він відзначив, що йому приємно, що в його команді – такі відповідальні люди.

«Дуже приємно, що мій заступник та депутат міської ради без вказівок чи прохань за власний кошт вирішили зробити добру справу і висадили сьогодні біля гімназії нові дерева. Це означає, що моя команда працює на розвиток міста та дбає про комфорт черкащан», – наголосив Анатолій Бондаренко.

Директор гімназії Ірина Топчій від імені всього колективу гімназії подякувала Ігорю Волошину та Юрію Тренкіну за дієву підтримку та такий приємний подарунок.

 

Залиште коментар