“Батьківщинівці” поцікавилися потребами черкаських дитсадочків

“Батьківщинівці” поцікавилися потребами черкаських дитсадочків

Депутат Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін разом з колегою по партії, заступником міського голови Ігорем Волошиним провели робочі зустрічі із колективами дитсадочків №5 та №10. Про це розповів Юрій Тренкін.

“Перед формуванням бюджету на 2021 рік, яке розпочнеться з 1 жовтня, я як голова бюджетної комісії Черкаської міської ради, запропонував освітянам внести свої пропозиції щодо того, які потреби існують у їхніх закладів, і які поліпшення потрібно зробити у дитсадочках.

Мені повідомили, що у ДНЗ №5 існує нагальна потреба у облаштуванні зовнішнього освітлення і ремонті павільйонів. У ДНЗ №10 потрібно відремонтувати груповий осередок. Реалізацію усіх цих потреб взяв під особистий контроль.

Також розповів освітянам про своє бачення розвитку міста, яке виклав у окремій стратегії, та запропонував долучитися до обговорення та надання пропозицій. Я хотів би, щоб зміни у Черкасах були більш якісними, більш капітальними, щоб усі покращення були на роки. З командою ВО «Батьківщина» наполегливо працюватимемо над тим, щоб зробити Черкаси містом, у якому хочеться жити!”, – зазначає “батьківщинівець”.

  1. […] Депутат Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” разом з колегою по партії, заступником міського голови Ігорем Волошиним провели робочі зустрічі із колективами дитсадочків №5 та №10. Про це розповів сам Юрій Тренкін виданню “Про головне”. […]

Залиште коментар