«Батьківщинівці» привітали вихованців терцентру з Днем захисту дітей

«Батьківщинівці» привітали вихованців терцентру з Днем захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей, що наближається, «батьківщинівці» відвідали Територіальний центр надання соціальних послуг м.Черкаси. Депутати Черкаської міської ради Роман Діскант, Юрій Тренкін, Олексій Мельник та активісти міської організації ВО «Батьківщина» поцікавилися роботою закладу, його проблемами та привітали зі святом діток з інвалідністю-підопічних терцентру.

Директорка терцентру Олена Щербак розповіла, що заклад, який утримується коштом міського бюджету, обслуговує 5,5 тисяч людей на рік. Центр надає соціальні послуги громадянам пенсійного віку та особам з інвалідністю, у тому числі дітям, на безоплатній та пільговій основі. Зокрема, надають послуги з соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю. У цьому відділенні займаються діти віком від 3 до 18 років. З ними працюють фахівці: вчитель-реабілітолог, логопед, психолог, масажист. Додатково було відкрито відділення денного перебування.

«Діти, з якими ми займаємося – досить складні. Вони поки не можуть відвідувати звичайний садочок чи школу. Під час занять у нашому терцентрі підтягується їхній рівень розвитку, соціалізація, після чого вони вже мають змогу рухатися далі і отримувати освіту.

Щоб було видно результат, потрібно дуже багато часу. Наші фахівці інколи по півтора року працюють з дітками, але це варто того. Навіть якщо 10 дітей потрапить до навчального закладу, це велике досягнення. Адже ця дитина вже матиме краще майбутнє і зможе себе реалізувати в подальшому», – зазначила Олена Щербак.

Вона розповіла гостям про плани – відкрити у територіальному центрі старшу групу для дітей з інвалідністю. Для цього навіть звільнили приміщення. Проте у ньому потрібно зробити капітальний ремонт, на що у закладу немає коштів. Депутати міськради від ВО «Батьківщина» пообіцяли допомогти із вирішенням цього питання.
Директорка закладу провела для них невелику екскурсію терцентром.

«Подивившись на умови, у яких займаються з дітками і з людьми поважного віку, мушу констатувати: вони потребують поліпшення. Ми беремо на себе зобов’язання зробити для цього усе можливе», – зазначив депутат міської ради Юрій Тренкін.

Також гості відвідали невеличкий концерт До дня захисту дітей, який організували для вихованців терцентру. Вони привітали категорійних діток та вручили їм солодощі. До заходу долучилися також ФОП «Гладкий» та ТМ «Ласка». Приємним сюрпризом для малечі стали веселі аніматори та шоу ляльок-велетнів.

«Вітаємо вас, дітки, із Днем захисту дітей! Бажаємо міцного здоров`я і здійснення мрій! А вашим вчителям, вихователям та батькам бажаємо сил та наснаги», – зауважив депутат Черкаської міської ради Роман Діскант.

Залиште коментар